O nás

Svatební perníčky je projekt naší široké rodiny. Největší inspirací jsou naše děti, které milují chuť a vůni perníčků. Velkou podporou jsou naši rodiče, kteří nám pomáhají s hlídáním našich ratolestí. A nejpodstatnější částí jste vy, naši zákazníci, od nichž máme krásnou zpětnou vazbu.

Perníčky malujeme již několik let. Specializujeme se na krajkovou techniku zdobení, avšak také máme rádi motiv levandule, spirál, vintage, slovácké ornamentny. Rádi zkoušíme nové vzory a motivy. Také rádi malujeme perníčky pro děti (mašinky, autíčka, kočičky…) a samozřejmě i sezóní perníčky s velikonočními a vánočními motivy, které najdete zde na FB Zdobený perník.

Perníčky vyrábíme v domácím prostředí našeho milovaného Slovácka. Pečeme z nejlepších surovin, jaké dokážeme sehnat – med přímo od včelaře, vejce z místní chovatelské drůbežárny, kvalitní cukr, mouku, máslo, holandské kakao a koření.

Vzhledem k domácí výrobě můžeme naše perníčky prodávat pouze jako dekorativní pečivo, které není určeno ke konzumaci.  Celá naše rodina je však miluje.